ZIELONA WARSZAWA

Osiedle Premium NOVUM HOME to propozycja dla tych, którzy chcą cieszyć się spokojem Białołęki, nie rezygnując przy tym z zalet mieszkania w stolicy. Znakomita lokalizacja inwestycji umożliwia szybką komunikację z centrum miasta. W ofercie znajduje się 8 domów o powierzchni 135m2, wraz z garażem oraz ogrodem. Nasze domy są nie tylko funkcjonalne, ale także niezwykle eleganckie- wszystko tworzy prostota w projektowaniu oraz fakt, że podążamy za najnowszymi trendami architektury, które opierają się na eleganckiej bryle budynku, wysokim standardzie wykończenia wraz oryginalnymi elementami elewacji.

LOKALIZACJA PEŁNA MOŻLIWOŚCI

 

Bliskość natury i terenów zielonych, bogata oferta oświatowa, liczne sklepy i centra handlowe w okolicy sprawiają, że na warszawskiej Białołęce żyje się wygodnie. Nasze położenie to najprościej mówiąc łatwa dostępność wszystkich środków transportu miejskiego, szybki dojazd do centrum i innych dzielnic Warszawy, bliskość obwodnicy i tras wyjazdowych z miasta. 

 

ODLEGŁOŚĆ

Apteka – 3km
Żłobek nr 152- 1,3km
Publiczne Przedszkole Europejskie Białołęka – 1,4km
Szkoła podstawowa -1,8km
Najbliższa restauracja – 1,3km
Dentysta – 3,3km
Sklep spożywczy – 2,8km
Zabka – 2,9km
Stacja Paliw – 6km
Poczta Polska – 4,9km
Urząd dzielnicy Białołęka – 11,8km
Szpital Bródnowski – 10km
Centrum Handlowe Marywilska – 7,7km
Faktory Annopol – 8,8km
Paczkomat – 2,4km

Fryzjer – 4,1km
Gabinet Weterynaryjny Kobiałka – 2,7km

POWIERZCHNIA

 

Novum domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m² to:

Powierzchnia parteru: 62,94 m² (Hol 2,08m², wiatrołap 3,6m², Łazienka 5,22m², Salon z aneksem kuchennym 35,4m², Garaż 16,64m²)

Powierzchnia piętra 67,06m² (Sypialnia 19,65m², Gabinet 10,20m², Pokój 1- 11,62m²,  Pokój 2- 11,11m², Łazienka 7,22m², Korytarz 7,26m²

 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

 

PARTER: to dobrze doświetlona naturalnym światłem strefa dzienna z otwarta na taras jadalnia, która płynnie łączy się z salonem oraz funkcjonalna kuchnia. W programie kuchni przewidziano obszerne blaty robocze, miejsce na wysoką zabudowę oraz praktyczny barek śniadaniowy. Od strony frontowej znajduje się łazienka z prysznicem oraz garaż.

PIĘTRO 

Na piętrze usytuowane są 3 duże sypialnie, każda z nich doświetlona dużym oknem oraz gabinet, który można zaaranżować według własnych potrzeb.