Mickiewicza Residence

DOMY W NOWYM WYDANIU

Inwestycja Mickiewicza Residence liczy 4 domy  o zróżnicowanych i funkcjonalnych układach wnętrz. Dwukondygnacyjne domy mają powierzchnie użytkowe 166 m2. Każdy z nich posiada wkomponowany w bryłę budynku garaż. Do każdego domu przynależy także ogród. Ponadto dwa domy tworzone będą w nowoczesnej technologii 3E. SYSTEM 3E to 22 zunifikowane elementy 3E z perlitu, w tym 6 podstawowych. Doskonałe wykonanie, precyzyjny kształt i wyjątkowe właściwości elementów 3E powodują, że budowa jest prostsza i szybsza od metod tradycyjnych. Elementy 3E nawiązują swoją formą do stożka Morse’a – łączą się ze sobą metodą klik-klik, bez konieczności stosowania zaprawy, kleju, wody i docieplenia. Z wyjątkową starannością dopracowano parametry techniczne i zaplanowano nowoczesne narzędzia także w pozostałych dwóch domach. Przygotowano między innymi rozwiązania umożliwiające zastosowanie technologii smart home, a także zrezygnowaliśmy z gazu, na rzecz eko rozwiązań jak kotły elektrodowe oraz panele fotowoltaiczne.

To wszystko powoduje, że jest to idealne położenie. Wybrany projekt cechuje się połączeniem funkcjonalnego wnętrza z atrakcyjną architekturą.

POŻĄDANA LOKALIZACJA

Projekt realizowany przez Novum Home zlokalizowany jest w ustronnej części Góraszki przy ul. Adama Mickiewicza – jest to główna ulica tej miejscowości, co znacznie ułatwia wyjazd na trasę szybkiego ruchu, ale położenie naszej Inwestycji jest jednocześnie oddalone o 200m od samej drogi co zapewnia nam ciszę, zamiast samochodów przejeżdżających za oknem. Wokół inwestycji mamy miejsca do bezpiecznego spacerowania, idąc na północ polnymi drogami, a jeśli wolimy miejski zgiełk możemy wybrać się na targowisko miejskie, a w najbliższym czasie do największego Parku Rozrywki Majaland oraz Centrum Handlowego, którego planowany termin zakończenia inwestycji to październik 2022r.

ODLEGŁOŚĆ
Warszawa- 6,8 km,

„Projekt Góraszka”- 2km,

Szkoła podstawowa – 3,6km

Niepubliczne Przedszkole i żłobek – 2,2km

Publiczne Przedszkole “Misia Uszatka” – 3,5km

Apteka – 3,1km

Poczta Polska – 3,1km

Najbliższa restauracja- 2,8km

Urząd Gminy – 3km

Park Miejski z Pałacem Szymona Neuman-3km

Targowisko miejskie- 3,3km

Stadion/Klub sportowy – 4,2km

Międzyleski Szpital Specjalistyczny- 14,6km

Stacja Paliw – 4,9km

Paczkomat – 1,5km

Fryzjer – 4,6km

Przychodnia weterynaryjna – 5,8km
Sklep spożywczy – 1,8km
Centrum Handlowe Jarton – 1,8km

POWIERZCHNIA

Novum domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166m² to:

Powierzchnia parteru: 81,30m² (Hol 3,32m², wiatrołap 6m², Łazienka 6,54m², Salon z aneksem kuchennym 40,71m² , Garaż 20,42m²)
Powierzchnia piętra 84,93m² (Sypialnia 23,78m², Gabinet 17,20m², Pokój 1- 13,69m²,  Pokój 2- 13,51m², Łazienka 6,37m², WC 3,12m², Korytarz 7,26m²