Projekt Żurawia

KOMFORTOWE ROZWIĄZANIE

Nasz nowy projekt przy ul. Żurawiej, znajduje się w wyjątkowym miejscu, łączy bowiem zieleń z bliskością aglomeracji miejskiej. Obszar ten daje przede wszystkim nieograniczone możliwości rekreacyjne: można się wybrać na wiosenne i letnie wycieczki rowerowe, ponieważ do dyspozycji posiadamy ścieżki rowerowe, do najbliższego przystanku mamy zaledwie 200m, a jednocześnie domy usytuowane są w sposób, który daje nam odetchnąć od bliskości ulicy. W inwestycji znajdzie się 12 domów o zróżnicowanych i funkcjonalnych układach wnętrz. Dwukondygnacyjne domy mają powierzchnie użytkowe od 135 do 166 m kw. Każdy z nich posiada wkomponowany w bryłę budynku garaż. Do każdego domu przynależy także ogród.

LOKALIZACJA JAKICH MAŁO

Lokalizacja, w której usytuowano projekt Żurawia  jest wyjątkowo ciekawa i bez wątpienia stanowi jeden z głównych atutów inwestycji. Bliskość przystanku autobusowego, targu miejskiego, ścieżki rowerowe, jednocześnie zieleń rozlewająca się od północnej części inwestycji, to wszystko tworzy unikatowe miejsce do zamieszkania.

Położenie naszej inwestycji  cechuje przede wszystkim bardzo atrakcyjne połączenie z miastem stołecznym Warszawa oraz bliskość do  wielu ważnych elementów infrastruktury miejskiej tj: urząd gminy, poczta, przedszkola, szkoły, obiekty sportowo-rekreacyjne, punkty usługowo-handlowe m.in.sklep budowlany, hurtownia zabawek oraz elementy zieleni- Mazowiecki Park Krajobrazowy. Ważnym aspektem, o którym warto wspomnieć jest to, że w odległości około 3km powstaje właśnie  „Projekt Góraszka”. Będzie to jedyny taki obiekt we wschodniej części aglomeracji warszawskiej. Projekt Góraszka to wyjątkowa inwestycja, która zaspokoi potrzeby mieszkańców m.in. połączenie możliwości wygodnych zakupów z atrakcyjną formułą spędzania czasu wolnego w unikatowym, naturalnym otoczeniu. W projekcie także została uwzględniona część rozrywkowa Majaland przeznaczona dla rodzin z dziećmi.

ODLEGŁOŚĆ

Warszawa-8 km,

„Projekt Góraszka”- 3 km,

Szkoła podstawowa – 2,6km/ 3,9km

Niepubliczne Przedszkole i klub Malucha “Kangurek” – 850m

Publiczne Przedszkole “Misia Uszatka” – 2,4km

Apteka – 2km

Poczta Polska – 2,2km

Najbliższa restauracja- 3,6km

Urząd Gminy – 3,2km

Park Miejski z Pałacem Szymona Neuman-2km

Targowisko miejskie- 2,2km

Stadion/Klub sportowy – 3.3km

Międzyleski Szpital Specjalistyczny- 17 km

Stacja Paliw – 4,4km

Paczkomat – 2,5km

Fryzjer – 3,3km

Przychodnia weterynaryjna – 5,2km

POWIERZCHNIA

Novum domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166m² to:
Powierzchnia parteru: 81,30m² (Hol 3,32m², wiatrołap 6m², Łazienka 6,54m², Salon z aneksem kuchennym 40,71m² , Garaż 20,42m²)
Powierzchnia piętra 84,93m² (Sypialnia 23,78m², Gabinet 17,20m², Pokój 1- 13,69m²,  Pokój 2- 13,51m², Łazienka 6,37m², WC 3,12m², Korytarz 7,26m²

 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

PARTER: to dobrze doświetlona naturalnym światłem strefa dzienna z otwarta na taras jadalnia, która płynnie łączy się z salonem oraz funkcjonalna kuchnia. W programie kuchni przewidziano obszerne blaty robocze, miejsce na wysoką zabudowę oraz praktyczny barek śniadaniowy. Od strony frontowej znajduje się łazienka z prysznicem oraz garaż.
PIĘTRO
Na piętrze usytuowane są 3 duże sypialnie, każda z nich doświetlona dużym oknem oraz gabinet, który można zaaranżować według własnych potrzeb.